دکمه موبایل منو

جزییات خبر

سه شنبه / ۱۷ فروردین ۱۴۰۰ / ۰۹:۱۵
سرویس : البرز
کد خبر : ۱۸۱۴۱۰
گزارشگر : ۹۸

برنامه کاربردی «مبین» راهی مطمئن جهت پرداخت صدقات

(سه شنبه ۱۷ فروردین ۱۴۰۰) ۰۹:۱۵

برنامه کاربردی کمیته امداد امام خمینی (ره) استان البرز بانام «مبین« به‌منظور سهولت در پرداخت صدقات و وجوهات شرعی، طراحی و در دسترس عموم قرار گرفت.

 
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد امام خمینی (ره) البرز شاپور قاسمی مدیر آمار، برنامه‌ریزی و فناوری اطلاعات کمیته امداد البرز با اشاره به ایجاد شرایط ویژه در سطح جامعه با شیوع ویروس کرونا گفت: به‌منظور جلوگیری از انتشار ویروس استفاده از روش‌های نوین در پرداخت صدقات در دستور کار قرار گرفت که آغاز کار طراحی این برنامه کاربردی «مبین» بود.
قاسمی ضمن تأکید بر حرکت کمیته امداد امام خمینی (ره) در راستای ایجاد امداد الکترونیک گفت: اپلیکیشن «مبین» شرایطی را فراهم نموده که همه علاقه‌مندان می‌توانند به‌سادگی به نیازمندان کمک کنند و گزارش کمک‌های خود را مشاهده نمایند.
وی با اشاره به اینکه کلیه پرداخت ها در این اپلیکیشن با شماره کارت‌بانکی و رمز دوم به‌صورت آنلاین و لحظه‌ای انجام می‌شود گفت: تمام عزیزان نیکوکار هم‌اکنون می‌توانند با مراجعه به سایت www.markazenikokari.ir نسبت به دانلود و نصب این برنامه کاربردی اقدام نمایند.
مدیر آمار، برنامه‌ریزی و فناوری اطلاعات کمیته امداد استان البرز گفت: علاوه بر استفاده از برنامه کاربردی «مبین» و در راستای استفاده از روش‌های نوین در پرداخت صدقات، دستگاه‌های پوز اندرویدی در اختیار همکاران حوزه مشارکت‌های مردمی قرارگرفته است تا به هنگام مراجعه به منازل با استفاده از کارت‌های عضو شتاب انتقال وجوه صدقات صورت بگیرد.
 
تعداد بازدید : ۱۹۸
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید