دکمه موبایل منو

جزییات خبر

سه شنبه / ۲۶ اسفند ۱۳۹۹ / ۱۲:۰۲
سرویس : البرز
کد خبر : ۱۸۱۲۱۶
گزارشگر : ۹۸

خدمت‌رسانی کانون حرکت‌های جهادی مرکز نیکوکاری نور الشهداء برای تحقق عدالت و پیشرفت

(سه شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۹) ۱۲:۰۲

گروه‌های جهادی مرکز نیکوکاری نور الشهدا در راستای تحقق عدالت و پیشرفت جامعه خدماتی همچون هزینه دارویی، درمان، تعمیر و ساخت مسکن، سبد کالا و غذای گرم را به نیازمندان ارائه می‌کنند.

 
 به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، عبدالله طاهری رئیس کمیته امداد منطقه یک کرج با اشاره به بهره‌مندی حدود ۷۰۰ نیازمند و مددجوی شهرستان کرج در هر دوره از خدمات مستمر گروه جهادی مرکز نیکوکاری نور الشهداء گفت: ارائه خدمات درمانی به نیازمندان از طریق پزشکان متخصص و عمومی، هزینه دارویی، توزیع بسته معیشتی به نیازمند، طبخ و توزیع غذای گرم، خدمات عمرانی تعمیر مسکن و خدماتی جزو مهم‌ترین فعالیت‌های این مرکز می‌باشد.
وی با اشاره به اینکه مرکز نیکوکاری نور الشهداء از سال ۹۸ به نیازمندان و مددجویان کمیته امداد کرج خدمت‌رسانی می‌کند، افزود: خیران این مرکز نیکوکاری از ابتدای سال تاکنون درمجموع با اعطای کمک بیش از دو میلیارد تومان شامل وجه نقد، کالا خدمت، بخشی از نیازهای محرومان و مددجویان کمیته امداد امام (ره) کرج را برطرف کردند.
طاهری با اشاره به ایجاد شبکه خیر و احسان در مرکز نیکوکاری نور الشهداء گفت: همه خانوارهای تحت حمایت این مرکز نیکوکاری به‌صورت ماهانه سبد کالا و غذای گرم به ارزش ۳۵۰ هزار تومان دریافت می‌کنند.
طاهری با تأکید بر اینکه یکی از اهداف اصلی این نهاد توسعه مشارکت و حضور مستقیم مردم و خیران در برنامه‌های فقرزدایی است، افزود: حدود هفتاد درصد از کمک‌های بلاعوض به خانوارهای تحت حمایت کمیته امداد از محل مشارکت مردم نیکوکار در امور خیر تأمین می‌شود.
 
تعداد بازدید : ۵۰۶
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید