دکمه موبایل منو

جزییات خبر

چهارشنبه / ۲۰ اسفند ۱۳۹۹ / ۱۲:۰۶
سرویس : البرز
کد خبر : ۱۸۱۰۸۳
گزارشگر : ۹۸

جشن نیکوکاری به شکرانه یک سال مواسات و همدلی

(چهارشنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۹) ۱۲:۰۶

دهمین مرحله رزمایش مواسات و همدلی با اهداء 40 هزار بسته معیشتی و ۵۰ سری جهیزیه برگزار شد.

 
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد امام خمینی (ره) استان البرز، محمد محمدی فرد مدیرکل کمیته امداد با اشاره به برگزاری دهمین مرحله رزمایش مواسات و همدلی با محوریت جشن نیکوکاری گفت: این مرحله از رزمایش باهدف یاری‌رسانی به نیازمندان در روزهای پایانی سال با اهداء 40 هزار بسته معیشتی و ۵۰ سری جهیزیه در راستای جشن نیکوکاری برگزار شد.
 
مدیرکل کمیته امداد البرز بابیان اینکه این مرحله از رزمایش به شکرانه یک سال مواسات و همدلی و به همت اعضای قرارگاه در سطح استان و به فرماندهی نماینده معزز ولی‌فقیه اجرا می‌شود گفت: از ابتدای سال تاکنون در ۹ مرحله رزمایش 800 هزار بسته معیشتی و ۱۰۰۰ سری جهیزیه، ۲ میلیون و ۷۰۰ هزار  پرس غذای گرم ، ۲۰۰۰ تبلت دانش‌آموزی ، ۳۰۰۰ بسته لوازم‌التحریر و اقلام بهداشتی به نیازمندان استان توزیع شد و ۱۳۲ زندانی جرائم غیر عمد آزاد و به آغوش خانواده بازگشتند.
محمدی فرد گفت: طبخ و توزیع غذای گرم با رعایت موازین بهداشتی توسط مراکز نیکوکاری و گروه‌های جهادی استان بین نیازمندان در محله‌های کم برخوردار توزیع می‌شود.
 وی با اشاره به حماسه‌آفرینی البرزی‌ها در جشن نیکوکاری امسال بیان کرد: هر زمان که کشور به حضور مردم درصحنه امدادرسانی نیازمند بوده، البرزی‌ها با بیشترین کمک‌های مردمی افتخارآفرینی کردند.
مدیرکل کمیته امداد البرز ضمن تقدیر از حضور پرشور مردم نیکوکار استان البرز در ۱۰ مرحله رزمایش از ابتدای سال گفت: از تمام خیرین محترم دعوت می‌شود با کمک‌های خیرخواهانه خود از طریق مراجعه به ۱۳ دفتر کمیته امداد امام خمینی (ره) و بیش از  مرکز نیکوکاری در سطح استان و یا واریز به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۹۵۰۱۴۹۰۶۳ نزد صندوق امداد ولایت، به برگزاری هر چه پرشورتر جشن نیکوکاری امسال با محوریت مرحله نهم رزمایش مواسات و همدلی کمک نمایند
تعداد بازدید : ۴۸۷
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید