دکمه موبایل منو

جزییات خبر

شنبه / ۲۴ آبان ۱۳۹۹ / ۰۹:۰۹
سرویس : البرز
کد خبر : ۱۷۸۵۰۸
گزارشگر : ۹۸

آغاز طرح امدادگری فرهنگی در کمیته امداد امام (ره) استان البرز

(شنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۹) ۰۹:۰۹

طرح امدادگری فرهنگی با بهره‌گیری از ظرفیت ۲۰۰ طلبه و دانشجوی خواهر در قالب توانمندسازی روحی عاطفی و شخصیتی دختران نوجوان خانواده موردحمایت کمیته امداد اجرا شد

 
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، رضا البرزی معاون فرهنگی کمیته امداد امام (ره) البرز گفت: این طرح با بهره‌گیری از ظرفیت ۲۰۰ طلبه خواهر و در قالب ارتباط مستمر درصدد توانمندسازی روحی، عاطفی و شخصیتی دختران نوجوان خانواده موردحمایت اجرا شد.
وی افزود: در گام اول متقاضیان خواهر طلبه و دانشجویان با رشته‌های مرتبط که در سامانه ثبت‌نام و رزومه فعالیت‌های علمی و پژوهشی خود را به ثبت رسانده‌اند پس از بررسی سوابق، مصاحبه و آموزش لازم، گزینش شدند
رضا البرزی گفت: با همکاری کارشناسان فرهنگی جامعه هدف طرح از میان خانواده‌های دارای دختر نوجوان که دارای استعدادهای بالقوه می‌باشند انتخاب می‌شوند.
معاون فرهنگی کمیته امداد استان البرز بابیان اینکه ارتباط‌گیری با دختران نوجوان به یک امدادگر فرهنگی واگذار می‌شود افزود: ایشان در راستای توانمندسازی روحی، عاطفی و شخصیتی مددجویان موردنظر در یک بازه زمانی مشخص به‌طور صمیمانه با جامعه هدف ارتباط برقرار می‌کنند.
البرزی افزود: پس از طی این مراحل در یک بازه زمانی کوتاه، نتایج طرح با کمک مراکز تخصصی نیکوکاری مشاوره‌ای که در کمیته امداد امام (ره) ایجادشده، هفتگی با متدهای علمی رصد می‌شود.
 
 
 
تعداد بازدید : ۳۲۹
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید