دکمه موبایل منو

جزییات خبر

چهارشنبه / ۲۱ آبان ۱۳۹۹ / ۱۰:۵۱
سرویس : البرز
کد خبر : ۱۷۸۴۶۹
گزارشگر : ۹۸
اجرای طرح ایران مهربان

اجرای طرح هرکارمند، حامی یک فرزند معنوی" در استانداری البرز

(چهارشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۹) ۱۰:۵۱

جذب حامی جهت فرزندان نیازمند ایتام و محسنین با استفاده از ظرفیت بالقوه کارکنان دولت در راستای طرح ایران مهربان در استانداری البرز صورت گرفت

به گزارش پایگاه خبری کمیته امداد، محمد محمدی فرد مدیرکل کمیته امداد امام (ره) البرز گفت: در راستای جذب حامی بابت فرزندان نیازمند ایتام و محسنین با استفاده از ظرفیت بالقوه کارکنان دولت نسبت به معرفی نماینده (رابط طرح اکرام و محسنین) آن اداره به استانداری به منظور تسهیل در پیگیری‌ها و اجرای موفق طرح ایران مهربان اقدامات لازم صورت گرفت.
وی بابیان اینکه اجرای پویش «هر کارمند حامی یک فرزند معنوی» گفت: در حال حاضر 1422 فرزند طرح اکرام ایتام و 2811 فرزند طرح محسنین تحت پوشش کمیته امداد البرز می‌باشند که توسط حامیان حمایت می‌شوند.
محمدی فرد با توجه به مشکلات دانش آموزان تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) البرز در تأمین تبلت و گوشی هوشمند، کمیته امداد و نیکوکاران البرزی باهدف بهره‌مندی این عزیزان از آموزش مجازی و ایجاد شرایط برابر و مناسب برای آنها، خرید 350 دستگاه تبلت و گوشی هوشمند را متقبل شدند.
مدیرکل کمیته امداد امام (ره) البرز استفاده از بسترهای الکترونیکی را برای جذب حامیان میسر دانست و افزود: مشارکت حضوری و مراجعه به دفاتر کمیته امداد در قالب این طرح فعلاً انجام نمی‌شود و نیکوکاران می‌توانند در این پویش با نام‌نویسی در سایت‌های اکرام ایتام و محسنین و پرداخت نقدی مستقیم به‌حساب ایتام و محسنین از طریق سامانه ekram.emdad.ir اقدام کنند.
محمدی فرد گفت: کمک‌های حامیان از طریق سامانه اکرام، مستقیم به‌حساب ایتام ومحسنین نیازمند واریز می‌شود و پیامک آن برای شخص حامی ارسال می‌شود.
 
تعداد بازدید : ۳۶۳
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید