دکمه موبایل منو

جزییات خبر

چهارشنبه / ۱۶ مهر ۱۳۹۹ / ۱۰:۰۳
سرویس : البرز
کد خبر : ۱۷۷۸۴۵
گزارشگر : ۹۸

تحصیل 252 دانش‌آموز ممتاز موردحمایت در مدارس غیرانتفاعی وهیات امنایی

(چهارشنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۹) ۱۰:۰۳

طی توافق صورت گرفته با اداره کل آموزش‌وپرورش و با همکاری مدیران مدارس، 252 دانش‌آموز موردحمایت کمیته امداد با معدل بالای 17 در مدارس غیرانتفاعی وهیات امنایی مشغول به تحصیل شدند.

 
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، رضا البرزی معاون فرهنگی کمیته امداد البرز با اشاره به اینکه دانش آموزان دارای معدل بالای 17 مشمول این طرح‌شده‌اند گفت: در راستای عدالت آموزشی جهت ادامه تحصیل دانش آموزان با 252 نفر در مدارس غیر انتفاعی و هیات امنایی به‌صورت رایگان ثبت‌نام شدند.
وی افزود: این طرح طی توافق صورت پذیرفته با اداره کل آموزش‌وپرورش و با همکاری نیکوکارانه مدیران مدارس صورت پذیرفته است.
البرزی بابیان اینکه در حال حاضر ۸۲۰۰ دانش آموزان موردحمایت این نهاد بوده و از خدمات آن بهره‌مند می‌شوند گفت: کمیته امداد امام (ره) با خرید تبلت و گوشی هوشمند، پرداخت کمک‌هزینه لوازم‌التحریر و کتب درسی، کمک به تقویت بنیه تحصیلی، پرداخت کمک‌هزینه دانش آموزان مشغول به تحصیل در مدارس شبانه، کار و دانش و فنی حرفه‌ای از دانش آموزان مددجو حمایت می‌کند.
 
معاون فرهنگی کمیته امداد البرز گفت: یکی دیگر از خدمات مهم ارائه شده به دانش آموزان توسط این نهاد امکان برخورداری رایگان آنها از خدمات مراکز آزمون‌های آزمایشی و آموزشگاههای آزاد دارای مجوز می‌باشد
 
البرزی خاطرنشان کرد: نیکوکاران استان در بیش از 200 مرکز نیکوکاری، این نهاد را در انجام وظایف امور فرهنگی یاری نموده‌اند. که درنتیجه این فعالیت‌ها تاکنون 350 تبلت و گوشی هوشمند برای دانش آموزان نیازمند تهیه‌شده است و جمع‌آوری کمک‌های مردمی به‌منظور حمایت از دانش آموزان نیازمند ادامه دارد.
 
 
تعداد بازدید : ۲۵۱
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید