دکمه موبایل منو

جزییات خبر

سه شنبه / ۱۵ مهر ۱۳۹۹ / ۰۹:۵۶
سرویس : البرز
کد خبر : ۱۷۷۸۰۹
گزارشگر : ۹۸
مدیر صندوق امداد ولایت استان البرز خبر داد

پرداخت ۴ هزار و ۷۶۳ مورد تسهیلات به مددجویان کمیته امداد و نیازمندان البرز

(سه شنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۹) ۰۹:۵۶

طی ۶ ماهه نخست سال جاری رقمی معادل ۳۷ میلیارد تومان تسهیلات به مددجویان کمیته امداد و نیازمندان البرز پرداخت‌شده است

 
به گزارش پایگاه خبری کمیته امداد، حسین فرسود مدیر صندوق امداد ولایت استان البرز با اشاره به اینکه تسهیلات قرض‌الحسنه پرداختی به مددجویان و سایر نیازمندان از طریق صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت، بانک مهر و رسالت پرداخت می‌شود گفت: با توجه به شرایط اقتصادی کشور و مشکلات عدیده محرومان به‌ویژه در بخش اشتغال، مسکن، ودیعه مسکن و کارگشایی، این نهاد به ۴ هزار و ۷۶۳  خانوار مددجو و نیازمند غیر مددجوی مراجعه‌کننده به دفاتر کمیته امداد وام قرض‌الحسنه پرداخت کرده است.
وی با اعلام اینکه صندوق‌های خانگی و محلّی، مؤسسات خیریه، مساجد و شرکت‌ها و واحدهای تولیدی می‌توانند با سپرده‌گذاری در صندوق امداد ولایت تسهیلات کارکنان و اعضای خود را از این طریق پرداخت کنند افزود: نیکوکاران می‌توانند در صورت تمایل پس از سپردن وجوه خود به‌عنوان امانت نزد صندوق، نیازمندان موردنظر خود را به صندوق امداد ولایت معرفی کنند تا صندوق به‌عنوان کارگزار نسبت به دریافت مدارک، ضمانت لازم و وصول اقساط اقدام کند.
مدیر صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت البرز در خصوص ضمانت وام‌های مددجویی اظهار داشت: امسال تسهیلات مجددی برای ضمانت وام‌های مددجویان در نظر گرفته‌ایم که این افراد فقط با یک چِک یا سفته می‌توانند وام خود را دریافت کنند.
فرسود با اشاره به اینکه وام‌های تا سقف پنج میلیون تومان بدون کارمزد و بیش از این مبلغ نیز سه درصد کارمزد دارد تأکید کرد: وام‌های تا پنج میلیون تومان بدون ضامن و تا ۲۰ میلیون تومان با یک چِک یا گواهی کسر از حقوق پرداخت می‌شود.
علی فرسود با تأکید بر لزوم ترویج فرهنگ قرض‌الحسنه و دعوت از عموم مردم برای افتتاح حساب در صندوق امداد ولایت، افزود: اتصال به شبکه شتاب، صدور آنی کارت‌بانکی، عدم دریافت جریمه دیرکرد اقساط، و قابلیت استفاده از اینترنت بانک و همراه بانک ازجمله مزایای حساب‌های صندوق امداد ولایت است.
 
تعداد بازدید : ۲۷۱
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید