دکمه موبایل منو

جزییات خبر

دوشنبه / ۱۴ مهر ۱۳۹۹ / ۰۹:۰۷
سرویس : البرز
کد خبر : ۱۷۷۷۷۵
گزارشگر : ۹۸

رشد ۱۰۰ درصدی درآمد فرزندان محسنین در ۶ ماهه نخست سال

(دوشنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۹) ۰۹:۰۷

حامیان البرزی رشد ۱۰۰ درصدی درآمد فرزندان محسنین تحت حمایت کمیته امداد امام (ره) البرز را رقم زدند

 
به گزارش پایگاه خبری کمیته امداد، رضا لشینی معاون توسعه مشارکتهای مردمی کمیته امداد البرز با اشاره به استقبال بی‌نظیر مردم نیکوکار از طرح اکرام ایتام و محسنین در مقایسه با سایر طرح‌های خیر و احسان این نهاد گفت: از ابتدای سال جاری تا کنون معادل ۱۴ میلیارد و۴۰۰ میلیون تومان از سمت حامیان به‌حساب فرزندان مددجویان کمیته امداد امام (ره) استان البرز در قالب طرح اکرام ایتام و محسنین واریزشده است.
 معاون مشارکت‌های مردمی کمیته امداد البرز با اشاره به اجرای پویش «هر شهروند حامی یک فرزند معنوی» گفت: در حال حاضر ۱۴۲۲ فرزند طرح اکرام ایتام و ۲۸۱۱ فرزند طرح محسنین تحت پوشش کمیته امداد البرز می‌باشند که توسط حامیان حمایت می‌شوند.
رضا لشینی با توجه به مشکلات دانش آموزان تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) البرز در تأمین تبلت و گوشی هوشمند، کمیته امداد و نیکوکاران البرزی باهدف بهره‌مندی این عزیزان از آموزش مجازی و ایجاد شرایط برابر و مناسب برای آنها، خرید ۳۵۰ دستگاه تبلت و گوشی هوشمند را متقبل شدند.
وی استفاده از بسترهای الکترونیکی را برای جذب حامیان میسر دانست و افزود: مشارکت حضوری و مراجعه به دفاتر کمیته امداد در قالب این طرح فعلاً انجام نمی‌شود و نیکوکاران می‌توانند در این پویش با نام‌نویسی در سایت‌های اکرام ایتام و محسنین و پرداخت نقدی مستقیم به‌حساب ایتام و محسنین از طریق سامانه ekram.emdad.ir اقدام کنند.
لشینی گفت: کمک‌های حامیان از طریق سامانه اکرام، مستقیم به‌حساب ایتام ومحسنین نیازمند واریز می‌شود و پیامک آن برای شخص حامی ارسال می‌شود.
 
تعداد بازدید : ۲۹۰
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید