دکمه موبایل منو

جزییات خبر

یکشنبه / ۲۵ خرداد ۱۳۹۹ / ۱۲:۲۹
سرویس : البرز
کد خبر : ۱۷۵۴۹۷
گزارشگر : ۹۸

افتتاح مرکز نیکوکاری پیام

(یکشنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۹) ۱۲:۲۹

مرکز نیکوکاری پیام با هدف بهره‌گیری از تمامی فعالیتهای اقتصادی و ظرفیت خیرین در حوزه احسان و نیکوکاری افتتاح شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، محمد محمدی فرد مدیرکل کمیته امداد امام (ره) البرز در آئین افتتاح مرکز نیکوکاری پیام با تأکید بر ظرفیت مطلوب خیران در مجموعه فرودگاهی کشور گفت: دفتر این مرکز نیکوکاری در فرودگاه بین المللی پیام واقع شده و بناست در تعامل و هم‌افزایی با کمیته امداد امام (ره) البرز به نیازمندان خدمت رسانی کند.
محمدی فرد با تأکید بر اینکه مراکز نیکوکاری، پایگاه‌های مردمی توسعه خیر و احسان در تعامل و هم‌افزایی با کمیته امداد امام (ره) هستند گفت: مرکز نیکوکاری پیام بعنوان ۱۶۵ مرکز نیکوکاری استان البرز فعالیت خود را در حوزه خیر و احسان آغاز می‌نماید.
مدیرکل کمیته امداد امام (ره) البرز با تاکید بر نقش مهم مراکز نیکوکاری در کمک به اقشار آسیب پذیر جامعه گفت: مرکز نیکوکاری پیام با ظرفیت های اقتصادی بالای خود و با حضور خیرین محترم می تواند نقش پر رنگی در رسیدن هدف نهایی که همان کاهش محرومیت در جامعه می باشد، داشته باشد.
شایان ذکر است دراین مراسم مدیرعامل شرکت خدمات هوایی پیام، معاون اداری و مالی کمیته امداد امام (ره) و جمعی از مسئولین فرودگاه پیام و خیرین فعال در این مجموعه حضور داشتند
 
تعداد بازدید : ۶۱۷
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید