دکمه موبایل منو

جزییات خبر

شنبه / ۱۵ دی ۱۳۹۷ / ۰۹:۳۱
سرویس : البرز
کد خبر : ۱۶۶۰۱۷
گزارشگر : ۹۸

خانه‌دار شدن ۶۰ مددجوی البرزی با کمک خیّران روستای رامجین

(شنبه ۱۵ دی ۱۳۹۷) ۰۹:۳۱

تعداد 60 مددجوی تحت حمایت کمیته امداد البرز با همکاری مشترک این نهاد و کمک خیران مرکز نیکوکاری روستای رامجین خانه‌دار شدند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، رضا لشینی سرپرست معاونت توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد البرز با اشاره به بهره‌مندی ۱۶۰ خانوار مددجوی البرزی از خدمات مستمر مرکز نیکوکاری روستای رامجین گفت: خیّران مرکز نیکوکاری روستای رامجین از ابتدای سال‌جاری تاکنون در امور مختلف معیشتی به‌ویژه مسکن، جهیزیه، درمان و اعطای سبد کالای فصلی درمجموع با اعطای یک میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان بخشی از نیازهای مددجویان کمیته امداد البرز را برطرف کردند.
وی با اشاره به اینکه مرکز نیکوکاری روستای رامجین از سال 92 تاکنون به مددجویان کمیته امداد البرز خدمت‌رسانی می‌کند، افزود: 60 مددجوی تحت حمایت کمیته امداد البرز با همکاری مشترک این نهاد و کمک خیران مرکز نیکوکاری روستای رامجین خانه‌دار شدند.
لشینی با تأکید بر اینکه توسعه اجتماعی و ابعاد مردمی کمیته امداد امام (ره) و فراهم نمودن زمینه حضور مستقیم مردم و خیّران در برنامه‌های فقرزدایی یکی از اهداف اصلی این نهاد است، افزود: حدود سی درصد از کمک‌های بلاعوض به خانوارهای تحت حمایت کمیته امداد از محل مشارکت مردم نیکوکار در امور خیر تأمین می‌شود.
سرپرست معاونت توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد البرز بهره‌گیری از ظرفیت خیّران محلی برای رفع نیازهای مددجویان ساکن در محله‌ها را ازجمله اهداف راه‌اندازی مراکز نیکوکاری محله محور برشمرد و بیان کرد: مساحت واحدهای مسکونی اهدایی به مددجویان روستای رامجین بین شصت الی هفتاد متر مربع است.
 وی با اشاره به اینکه ترغیب مردم به استفاده از روش‌های جدید شرکت در امور نیکوکاری در دستورکار کمیته امداد قرار دارد یادآور شد: مردم و خیران برای پرداخت صدقه و شرکت در امور نیکوکاری از طریق شماره تلفن ثابت ۳۵۵۷ و تلفن همراه ۰۲۶۳۵۵۷ همچنین شماره‌گیری # ۰۲۶*۸۸۷۷* استفاده کنند و از مزیت‌های این روش که شامل امنیت، سرعت، دقت و آسان بودن است، بهره‌مند شوند.
انتهای پیام
 
تعداد بازدید : ۶۷۷

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید