دکمه موبایل منو

جزییات خبر

شنبه / ۲ تیر ۱۳۹۷ / ۱۰:۲۹
سرویس : البرز
کد خبر : ۱۶۲۵۷۵
گزارشگر : ۹۸
در خردادماه ۹۷ انجام شد

کمک ۲ میلیارد تومانی خیران البرزی در جشن‌های گل‌ریزان کمیته امداد

(شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷) ۱۰:۲۹

خیران البرزی در ۲۱ جشن گل‌ریزان برگزارشده از سوی کمیته امداد بیش از دو میلیارد تومان به مددجویان کمک کردند.


معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد البرز از کمک خیران البرزی در جشن‌های گل‌ریزان گزارشی ارائه کرد.
به گزارش سایت خبری کمیته امداد، شاپور قاسمی معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد البرز بابیان اینکه سنت حسنه برگزاری جشن گل‌ریزان ریشه در تاریخ کهن ایران‌زمین دارد گفت: حدود سه هزار نیکوکار با حضور در جشن‌های گل‌ریزان این نهاد که در طول خردادماه برگزار شد، ایتام و مددجویان تحت کمیته امداد را یاری کردند.
وی با اشاره به اینکه محور اصلی استمداد از خیران برآورده کردن دو نیاز اصلی مسکن و جهیزیه خانوارهای دارای فرزند یتیم است، افزود: خیران البرزی در ۲۱ جشن گل‌ریزان برگزارشده از سوی کمیته امداد بیش از دو میلیارد تومان به مددجویان کمک کردند.
قاسمی بابیان توضیحاتی پیرامون نحوه برگزاری جشن‌های گل‌ریزان کمیته امداد که در تالارهای اصلی شهرهای البرز برگزار شد، گفت: دعوت از خیران، حامیان طرح‌های اکرام ایتام و محسنین، معتمدان محلی و مسئولان ارشد شهرستان‌ها ازجمله اقدامات این نهاد در برگزاری آیین گل‌ریزان در است.
معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد البرز بابیان اینکه هم‌اکنون ۴۲۰ خانوار از مجموع مددجویان دارای فرزند یتیم این نهاد در موضوع مسکن و جهیزیه نیازمند کمک فوری هستند، گفت: کمک بلاعوض کمیته امداد برای تأمین مسکن و جهیزیه خانوارهای ایتام به‌تنهایی پاسخگوی رفع نیاز آن‌ها نیست و خیران در این زمینه می‌بایست به این نهاد کمک کنند.
وی افزود: بر اساس راهبرد جدید کمیته امداد البرز، کمک‌های عام این نهاد در موضوعات مختلف حمایتی به همه مددجویان ارائه می‌گردد و کمک‌های خاص و ویژه خیران با تعیین اولویت و سطح‌بندی بر اساس میزان نیاز خانوارهای مددجو هزینه می‌شود.
قاسمی در پایان از مردم و خیران البرزی درخواست کرد برای پرداخت صدقه و شرکت در امور نیکوکاری از شماره تلفن ثابت ۳۵۵۷، تلفن همراه ۰۲۶۳۵۵۷ و شماره‌گیری #۰۲۶*۸۸۷۷* استفاده کنند.

تعداد بازدید : ۲۴۶

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید