دکمه موبایل منو

جزییات خبر

چهارشنبه / ۲۲ شهریور ۱۳۹۶ / ۰۸:۰۶
سرویس : البرز
کد خبر : ۱۵۷۳۳۴
گزارشگر : ۶۷

ارائه مشاوره حقوقی رایگان به 800 مددجوی البرزی

(چهارشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۶) ۰۸:۰۶

کارشناسان حقوقی کمیته امداد و وکلای نیکوکار البرز از ابتدای امسال تاکنون به 800 مددجوی البرزی خدمات مشاوره و معاضدت حقوقی و قضایی رایگان ارائه کردند .

رئیس اداره حقوقی کمیته امداد البرز گزارشی از اعطای خدمات حقوقی و قضایی به مددجویان البرزی را ارائه کرد .    

به گزارش سایت خبری کمیته امداد ؛ سید مسعود میرزکی ، رئیس اداره حقوقی کمیته امداد استان البرز با اشاره به ضرورت توجه به استیفای حقوق قانونی طبقه محروم جامعه ، گفت : ارائه خدمات حقوقی و قضایی در موضوعات ملکی ، ارث ، مهریه و دعاوی مختلف با هدف کمک به توانمند سازی خانوارهای تحت حمایت از طریق باز پس گیری حقوق قانونی آن ها ، انجام می شود .

وی ، افزود : کارشناسان حقوقی کمیته امداد و وکلای نیکوکار البرز از ابتدای سال تاکنون به 800 مددجوی البرزی خدمات مشاوره و معاضدت حقوقی و قضایی رایگان ارائه کردند .

میرزکی ، بیان کرد : کارشناسان حقوقی این نهاد با حضور در محاکم قضایی به عنوان وکیل قانونی مددجویان از حقوق آن ها دفاع می کنند .

رئیس اداره حقوقی کمیته امداد البرز ، گفت: هماهنگی برای برخورداری مددجویان از تخفیف  خدمات دفاتر اسناد رسمی از جمله فعالیت های کمیته امداد در این بخش است .

وی ، تاکید کرد : مددجویان می توانند در صورت مواجهه با مشکلات حقوقی و قضایی در موضوعات مختلف با مراجعه به اداره کل کمیته امداد استان ، مسائل خود را با مشاوران مجرب این اداره کل مطرح کنند تا در اسرع وقت مورد رسیدگی قرار گیرد .

میرزکی با اشاره به ضرورت استفاده از همه ظرفیت ها برای خدمت رسانی به جامعه هدف ، بیان کرد : کمیته امداد و کانون وکلای استان البرز برای رفع مشکلات حقوقی مددجویان همکاری می کنند و برخی از پرونده حقوقی خانوارهای تحت حمایت پس از معرفی به این کانون ، توسط حقوقدانان و وکلای نیکوکار به صورت رایگان یا با تخفیف های ویژه حل و فصل می شود .

رئیس اداره حقوقی کمیته امداد البرز ، یاد آور شد : حل مشکلات حقوقی مددجویان با نگاه تحولی و بر اساس سند چشم انداز و برنامه پنج ساله ششم این نهاد انجام می شود .

انتهای پیام


تعداد بازدید : ۱۳۶پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید