دکمه موبایل منو

جزییات خبر

پنج شنبه / ۲ شهریور ۱۳۹۶ / ۱۵:۱۴
سرویس : البرز
کد خبر : ۱۵۶۷۹۲
گزارشگر : ۶۷
مدیرکل کمیته امداد البرز خبر داد :

110 نوعروس مددجو در ساوجبلاغ راهی خانه بخت شدند

(پنج شنبه ۲ شهریور ۱۳۹۶) ۱۵:۱۴

110 نوعروس تحت حمایت کمیته امداد ساوجبلاغ در ایام سالروز ازدواج آسمانی حضرت علی (ع) و حضرت فاطمه زهرا (س) پس از دریافت کمک هزینه جهیزیه که با مشارکت خیران و کمیته امداد تامین شد ، زندگی مشترک خود را آغاز کردند .

امروز پنجشنبه ( ۲ شهریور ماه ۹۶ ) جشن ازدواج 110 نوعروس ساوجبلاغی با حضور جمعی از مسئولان برگزار شد .
به گزارش سایت خبری کمیته امداد ؛ محمد محمدی فرد ، مدیرکل کمیته امداد البرز با تاکید بر استفاده از ظرفیت خیران در امر ازدواج نوعروسان نیازمند ، گفت : کمک به امر مقدس ازدواج محرومان با بهره گیری از اهداف متعالی " ازدواج آگاهانه ، آسان ، به هنگام و پایدار " انجام می شود .
وی افزود : 110 نوعروس تحت حمایت کمیته امداد ساوجبلاغ در ایام سالروز ازدواج آسمانی حضرت علی (ع) و حضرت فاطمه زهرا (س) پس از دریافت کمک هزینه جهیزیه که با مشارکت خیران و کمیته امداد تامین شد. زندگی مشترک خود را آغاز کردند .

مدیرکل کمیته امداد البرز با اشاره به اهمیت فراهم کردن شرایط معنوی و فرهنگی نوعروسان جوان در کنار کمک به تامین نیازهای مادی آنان ، بیان کرد : ارائه آموزش های لازم جهت آمادگی زوج های جوان برای آغاز زندگی مشترک در موضوعات بهداشت روان ، بهداشت فردی ، احکام ، اخلاق و مدیریت خانواده از جمله برنامه های این نهاد است .
وی گفت : بهره گیری از ظرفیت های نیکوکاران  و موسسات خیریه فعال در جهت تامین نیازهای مختلف جامعه هدف همواره در دستور کار کمیته امداد قرار دارد .
محمدی فرد ، افزود : از مردم نوعدوست استان دعوت می کنیم براساس علاقمندی در موضوعات امور خیر و در زمینه هایی مانند اشتغال ، جهیزیه ، درمان ، امور تحصیلی و فرهنگی و مسکن به این نهاد یاری برسانند .                                                  

      انتهای پیام


تعداد بازدید : ۱۸۸پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید