دکمه موبایل منو

جزییات خبر

شنبه / ۴ شهریور ۱۳۹۶ / ۰۹:۵۲
سرویس : البرز
کد خبر : ۱۵۶۷۷۳
گزارشگر : ۶۷
مدیر تامین مسکن کمیته امداد البرز خبرداد :

کمک خیران برای تعمیر 230 واحد مسکونی مددجویی

(شنبه ۴ شهریور ۱۳۹۶) ۰۹:۵۲

430 میلیون تومان بابت تعمیر واحدهای مسکونی مددجویان تحت حمایت کمیته امداد در البرز هزینه شده است که حدود 63 درصد آن را خیران تامین کرده‌اند .

مدیر تامین مسکن کمیته امداد البرز گزارشی از روند تعمیر واحدهای مسکونی مددجویان از ابتدای امسال تاکنون ارائه کرد .

به گزارش سایت خبری کمیته امداد ، مازیار محمدی مدیر تامین مسکن کمیته امداد استان البرز با اشاره به نقش آفرینی خیران در امر ساخت ، خرید و تعمیر مددجویان  ، گفت : خیران  برای ساخت 230 واحد مسکونی مددجویی رقمی حدود 270 میلیون تومان پرداخت کرده اند و 160 میلیون تومان نیز از اعتبارات دولتی تامین شده است .

وی افزود : 430 میلیون تومان بابت تعمیر واحدهای مسکونی مددجویان تحت حمایت کمیته امداد در البرز هزینه شده است که سهم خیران حدود 63 درصد است .

محمدی با اشاره به طرح اعطای تسهیلات ودیعه مسکن به مددجویان ساکن شهرهای بالای ۵۰۰ هزار نفر ، گفت : خانواده های تحت حمایت کمیته امداد که در شهرهای کوچک سکونت دارند ، می توانند از تسهیلات خرید و احداث استفاده کنند .

مدیر تامین مسکن کمیته امداد استان البرز ، با بیان اینکه ۲۳ درصد از اعتبارات مربوط به اجرای طرح اعطای تسهیلات مسکن را خیران تامین می کنند ، اعلام کرد : این نهاد امسال نیز برای خانه دار شدن مددجویان ساکن شهرهای بزرگ و کوچک ، کمک بلاعوض اختصاص داده است که در کنار آورده اولیه خانواده می تواند مشکل مسکن نیازمندان را مرتفع کند .

 وی افزود : یکی دیگر از برنامه های بخش تامین مسکن در امداد ، اعطای کمک بلاعوض برای پرداخت بدهی خانواده های تحت حمایت  بدهکار به مسکن مهر است و مطابق سیاست های جدید کمیته امداد ، خدمات مسکن محرومان  با جدیت و حمایت مالی گسترده تری نسبت به گذشته ارائه می شود .

محمدی خاطرنشان کرد : در حال حاضر بیش از پنج هزار خانواده تحت حمایت این نهاد در البرز مستاجر هستند که با توجه به محدودیت اعتبارات و تعداد مددجویان فاقد مسکن ، انتظار داریم خیران ، بیش از پیش ما را در این زمینه یاری کنند .

 انتهای پیام


تعداد بازدید : ۱۳۹پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید