دکمه موبایل منو

جزییات خبر

چهارشنبه / ۱ شهریور ۱۳۹۶ / ۰۸:۰۱
سرویس : البرز
کد خبر : ۱۵۶۷۰۹
گزارشگر : ۶۷

کمک 200 میلیون تومانی کمالشهر‌ی‌ها به ایتام و فرزندان محسنین

(چهارشنبه ۱ شهریور ۱۳۹۶) ۰۸:۰۱

حامیان نیکوکار کمالشهر از ابتدای امسال تاکنون 200 میلیون تومان به حساب ایتام و فرزندان محسنین واریز کرده‌اند که در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته رشدی 33 درصدی را نشان می‌دهد .

مدیر کمیته امداد کمالشهر گزارشی از عملکرد خیران کمالشهری در طرح اکرام و محسنین از ابتدای سال جاری تاکنون را ارائه کرد .

به گزارش سایت خبری کمیته امداد ؛ مجید امیریان ، رئیس کمیته امداد کمالشهر  با اشاره به استقبال گسترده خیران در طرح های اکرام و محسنین ، گفت یک هزار و 766 حامی در قالب طرح های اکرام و محسنین با کمیته امداد کمالشهر همکاری می کنند .

وی افزود : حامیان نیکوکار کمالشهر از ابتدای سال تاکنون رقمی معادل 200 میلیون تومان به حساب ایتام و فرزندان خانواده های مشمول طرح محسنین واریز کرده اند که در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته رشدی 33 درصدی را نشان می دهد .

امیریان اعلام کرد : رقم واریزی خیران در طرح اکرام برای 133 یتیم تحت حمایت 135 میلیون تومان و در طرح محسنین برای 121 فرزند خانواده های مشمول 65 میلیون تومان است .

مدیر کمیته امداد کمالشهر  با بیان اینکه ، همه ایتام تحت حمایت کمیته امداد دارای چند حامی هستند ، گفت : در حال حاضر ، سرانه دریافتی هر یتیم کمالشهری از محل مشارکت حامیان ماهیانه 203 هزار تومان است و بخشی از مشکلات معیشتی آنان از محل مبالغ واریزی حامیان مرتفع می شود .

وی ، یادآور شد : مردم نوعدوست کمالشهر می توانند علاوه بر واریز وجوه نقدی ماهیانه در جهت تامین سایر نیازهای آنان در زمینه پوشاک ، مواد غذایی ، خدمات مسکن شامل خرید و ساخت ، ودیعه مسکن ، جهیزیه ، کمک های درمانی و امور فرهنگی شامل تجهیزات آموزشی ، فرهنگی و اعزام به مشهد مقدس مشارکت کنند .

امیریان ، تاکید کرد : مردم کمالشهر در صورت تمایل می توانند با حضور در دفتر طرح اکرام و محسنین کمیته امداد و یا تماس با شماره 02634721693 در این طرح ها ثبت نام کنند .

مدیر کمیته امداد کمالشهر ، افزود : بیش از یک هزار خانواده نیازمند در کمالشهر تحت حمایت کمیته امداد هستند و از خدمات این نهاد در  بخش های اشتغال ، مسکن ، درمان ، جهیزیه ، مستمری ماهیانه ، تسهیلات قرض الحسنه وکمک های موردی و معیشتی استفاده می کنند .

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۱۵۱پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید